+37167788900
Projekts Handmade kitchen Riga tika veidots kā mājīgs ātrās pašapkalpošanās restorāns, kurā kā pamatēdiens ir 11 veidu rokām darināti pelmeņi. Visus pelmeņus veido un vāra jūsu acu priekšā. Konceptuāli bija ļoti svarīgi, lai restorāna apmeklētāji vizuāli piedalītos pelmeņu gatavošanā un varētu redzēti visu mīklas rullēšanas, pildījuma kārtošanas, veidošanas un gatavošanas procesu un, galvenais, pildījuma un mīlas produktu svaigumu un īstumu. Mīklu mūsu pelmeņiem gatavojam katram pildījumam savā krāsā. Mīklai tiek izmantotas tikai dabiskas krāsvielas, piemēram, pelmeņu, kuru pildījums ir spināti, Parmezāna siers un rikotta, mīklai tiek pievienota mūsu pašu spiesta spinātu sula, vistas un Parmezāna siera pelmeņu mīklai mēs pievienojam kurkumu, kurš ļoti patīkami nokrāso mīklu maigi dzeltenā krāsā, bet slaveno melno pelmeņu ar garneļu, laša un mencas pildījumu mīklai mēs pievienojam dabisku tintes zivs tinti.  

Lai pastiprinātu restorāna efektu, kur var ātri paēst un paņemt līdzi iecienītos ēdienus, mēs zālē novietojām saldēšanas vitrīnu, kur var izvēlēties salātus jebkurai gaumei un desertus ērtās stikla un slēgtās burciņās, bezalkoholiskos dzērienus, kuru vidū ir mūsu pašu gatavoti morsi, kā arī dzērienus ar zemu alkohola saturu. Īpaši gribas atzīmēs mūsu firmas tortes, kuras Rīgas iedzīvotāji un viesi jau novērtēja kā vienas no labākajām pilsētā.
Pēc kāda laika tika pieņemts lēmums ēdienkarti papildināt ar brokastīm, jo mums ir pozitīva pieredze šī segmenta ēdienu gatavošanā citā mūsu iestādē Street fries kitchen. Brokastu ēdienkartē tika iekļauti pamatā sātīgi ēdieni, kas pēdējā laikā ieguvuši popularitāti visā pasaulē, tādi kā amerikāņu vafeles un pankūkas ar saldējumu un ogām, ar lasi un avokado, kā arī brusketas, kartupeļu pankūkas un saldo kartupeļu pankūkas ar lasi un ikriem, auzu pārslu biezputra ar riekstiņiem un ogām, mājas granola ar grieķu jogurtu un ogām, omletes un olas Benedikta gaumē ar bekonu vai lasi, smūtiji un svaigi spiestas sulas. Labas kafijas cienītājiem mēs laiku pa laikam izvēlamies jaunas kafijas šķirnes no dažādām valstīm, kuru gatavo kafijas automāts precīzās proporcijās, bet tos, kuri priekšroku dod tējai, mēs iepazīstinām ar slavena zīmola tēju no Dienvidāfrikas.   
Mums ir arī stiprs alkohols jebkurai gaumei.  
Vidēji čeks ir no 5 līdz 15 eiro.  

Mūsu personāls sastāv no profesionāliem pavāriem un pieklājīgiem kasieriem un priecāsies jūs sveikt un apkalpot mūsu iestādē!